Leasing – nie tylko na samochód? Obecnie z leasingu – różnego rodzaju – korzystają w zasadzie wszystkie istniejące na rynku firmy, bez względu na branżę, w obrębie której się poruszają. Dlaczego leasing jest tak korzystnym produktem finansowym i z czym się wiąże? Co można wziąć w leasing? Tak naprawdę firma może pozwolić sobie na leasingowanie dosłownie wszystkiego, co zostanie jej zaoferowane – od sprzętu, wyposażenia biura, hali produkcyjnej czy magazynu po samochody i nieruchomości. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim to, że po zakończeni leasingu możesz po prostu oddać zużyte przedmioty czy urządzenia i wziąć nowe, na korzystnych warunkach. Dzięki temu firma zawsze działa w najlepszych możliwych warunkach. Dwa rodzaje leasingu W sferze finansowej wymieniamy dwa podstawowe rodzaje leasingu: jeden to finansowy, drugi to operacyjny. W przypadku leasingu finansowego podatek VAT płacony jest wraz z pierwszą ratą zobowiązania. Do kosztów uzyskania przychodu będą wtedy wrzucone jedynie odsetki. W leasingu operacyjnym do kosztów wrzucana jest cała rata, a VAT naliczany jest stopniowo.

Finansowanie zakupu każdego produktu

HappyCash

  • Oferta jest przeznaczona na sprzęt RTV AGD o wartości od 400 zł do 3 000 zł brutto (może być kilka produktów w łącznej kwocie do 3000 zł)
  • Okres spłaty - dwie możliwości wyboru: 13 lub 24 miesięczne równe raty, przy czym ostatnia rata jest ratą wykupową (nie obowiązkową)
  • Stała stopa procentowa
  • Usługa skierowana jest do osób fizycznych w wieku 18-75 lat, które z różnych przyczyn (takich jak: brak udokumentowanych dochodów, niekorzystna historia kredytowa) nie mają możliwości skorzystania z rat w wysokości 0 % oferowanych przez banki lub nie posiadają wystarczających środków na gotówkowy zakup w sklepie
  • RRSO: 286%
Złóż wniosek Warunki