Kredyty samochodowe

Gdzie najlepiej zaciągać kredyty na samochód?

Kredyty samochodowe są dzisiaj jednymi z popularniejszych produktów finansowych, branych przez klientów indywidualnych oraz czasem nawet firmy. Jakie miejsce w takim razie jest najlepsze, aby taki kredyt samochodowy zaciągnąć?

Oferty banków czy dealerów samochodowych?

Najważniejsze są zawsze oferowane warunki, na jakich kredyt samochodowy ma zostać przyznany. To, czy będzie to jeden z działających w Polsce banków, czy bank samochodowy, dostępny da konkretnej marki, zależy od tego, czy kupujemy samochód używany czy nowy, prosto z salonu. Zwykle w przypadku samochodów nowych lepsze warunki kredytu samochodowego oferuje bank, z którym współpracuje dana marka. W każdym innym przypadku trzeba po prostu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę.

Kredyt samochodowy na stronie komisu – warto czy nie?

Oczywiście w takich miejscach warto również sprawdzić oferowane warunki kredytu na samochód, ale nie warto ograniczać się tylko do tego jednego miejsca w poszukiwaniu najlepszej oferty.

Kredyt samochodowy

Santander Consumer Bank

  • Weź kredyt ze stałą ratą która się nie zmieni!
  • Na auto nowe, używane lub sprowadzone z zagranicy.
  • Odbierz 200 zł na paliwo
  • RRSO 13,65% 1

1 Dla kredytu samochodowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 20.06.2022 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: cena pojazdu używanego 30 000 zł, stała stopa oprocentowania kredytu:10,99 %, całkowity koszt kredytu: 10825,93 zł obejmuje: prowizję: 612,24 zł, odsetki: 9313,69 zł, miesięczną opłatę za prowadzenie rachunku kredytowego 15 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO)13,65 %, całkowita kwota kredytu 30000,00 zł; czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty:40 825,93 zł; wysokość 60 miesięcznych równych rat 680,43 zł; Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.
O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl
Kwota raty wykazana w komunikacie marketingowym zaokrąglona została do pełnych złotych.

Złóż wniosek Warunki