Kredyty gotówkowe

Decyzja o wzięciu kredytu gotówkowego powinna być zawsze dobrze przemyślana i dostosowana do możliwości finansowych. Jak tłumaczą specjaliści z zakresu finansów zaciągnąć kredyt gotówkowy jest stosunkowo prosto - jednak spłacanie go w ograniczonym przez bank terminie może być trudne. Właśnie dlatego przed złożeniem wniosku warto skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych, by wybrać najbardziej optymalny i najtańszy wariant. Takie rankingi pozwalają także znaleźć oferty z podpisaniem umowy kredytowej online, co przyspiesza i znacznie upraszcza cały proces.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem dotyczącym ogólnie kredytów gotówkowych, jak i wielu kwestii z nimi związanych. Dowiesz się, co to są wakacje kredytowe i czy można otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu!

Bankowy kredyt gotówkowy – informacje podstawowe

Kredyt gotówkowy zaciągany w banku, określany też często jako pożyczka gotówkowa lub też kredyt konsumencki jest produktem bankowym, to jest oferowanym przez instytucje, w których klient może posiadać już jakąś umowę, najczęściej związaną z prowadzeniem konta osobistego. Obecnie każdy bank ma w swojej ofercie kredyt gotówkowy, a nawet kilka różnych jego typów, które dostosowane są do indywidualnych oczekiwań kredytobiorcy. Ich wysokość jest przy tym zależna od tego tego, jaką zdolność kredytową wykazuje klient.

kredyt gotówkowy

Według definicji kredyt gotówkowy może być spożytkowany na dowolny cel, który nie jest związany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Bez obaw można zatem tak zdobyte środki przeznaczyć na zakupy, wyjazd urlopowy czy jakikolwiek inny cel. Bank w żadnym stopniu nie jest zobowiązany do monitorowania, jak zostaną wydane pieniądze pochodzące z kredytów gotówkowych.


Kredyt gotówkowy dla firm

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, również możesz wystąpić o udzielenie kredytu gotówkowego. Jednak, w odróżnieniu od klientów zatrudnionych na przykład na etat, będą obowiązywały Cię dodatkowe formalności - bank będzie chciał sprawdzić nie tylko prywatne zobowiązania, ale też te związane z firmą.

Może się okazać, że zamiast przeglądać oferty kredytów gotówkowych, lepszym rozwiązaniem będzie wystąpienie o kredyt obrotowy czy inwestycyjny. W przypadku przedsiębiorstw takie produkty bankowe mogą być korzystniejsze i, przede wszystkim, łatwiejsze do uzyskania.

Kredyt gotówkowy czy hipoteczny?

Niektórzy klienci często traktują kredyt gotówkowy podobnie, jak kredyt hipoteczny, co jest niestety dużym błędem. Są to całkowicie różne produkty bankowe, przy czym wariant hipoteczny jest ofertą celową. Pozyskane z niego środki można przeznaczyć na zakup nieruchomości, a nie na dowolny cel, co ma miejsce w przypadku kredytów gotówkowych.

Hipoteczny kredyt bankowy jest zwykle udzielany na bardzo korzystnych warunkach, gdzie raty są niższe przez znacznie wydłużony okres spłaty kredytu. Ubieganie się o niego jest jednak zwykle znacznie bardziej czasochłonne i wymaga wielu dodatkowych formalności. Udzielenie kredytu następuje również w innej formie - klient nie dostaje gotówki w celu zakupu domu czy działki, za to środki przelewane są na wskazane konto sprzedającego nieruchomość.

Różnica między kredytem bankowym, a pożyczką pozabankową

Określenia takie, jak pożyczka i kredyt są stosowane zamiennie i de facto nie ma w tym większego błędu, dopóki nie wskaże się instytucji, która udostępnia tego rodzaju produkty finansowe. Istnieje bowiem ogromna różnica pomiędzy kredytem udzielanym w oddziale banku, a pożyczką pozabankową, którą można zdobyć w firmie pożyczkowej.

Zasady udzielania kredytów konsumenckich reguluje ustawa, która na instytucje bankowe nakłada szereg obowiązków związanych z udzieleniem kredytu gotówkowego. Klient składający wniosek o jego zaciągnięcie musi uzyskać pełną informację na temat tego, jaka jest całkowita kwota kredytu, kwota do spłaty czy rata kredytu gotówkowego.

Zaciągnięcie pożyczki w instytucji pozabankowej jest dużo prostsze, wymaga mniej formalności, a sama decyzja kredytowa jest wydawana nawet w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku. W przypadku pożyczek gotówkowych pozabankowych, w odróżnieniu od bankowych, rzadko ustalany jest długi okres spłaty. Najczęściej jest ona wymagana w przeciągu 30 czy 45 dni.

Kredyt gotówkowy online

Ciekawą opcją dla klienta może okazać się kredyt gotówkowy online. Chociaż jest udzielany na podobnych zasadach, jak w przypadku wizyty w stacjonarnym oddziale, jest wygodniejszy i pozwala kredytobiorcy dokładniej rozeznać się w warunkach kredytowania oraz dobrać opcję najbardziej dla siebie korzystną.

kredyt gotówkowy online

Kredyt online wymaga od klienta podania nadal określonych informacji dotyczących chociażby zarobków, jest również odpowiednio finalizowany przez bank. Jeśli decydujesz się na kredyt gotówkowy przez Internet również możesz skorzystać z kalkulatora kredytów gotówkowych, by poznać przybliżone dane dotyczące wysokości rat czy oprocentowania.

Składając wniosek online zostaniesz poproszony o podanie konkretnych danych - zwróć uwagę na ich poprawność! Sprawdź również, jaka jest roczna stopa oprocentowania i upewnij się, że jest to najtańszy kredyt online z dostępnych na rynku. Pamiętaj, że w przypadku bankowych pożyczek internetowych bank może z góry ustalić, jaka będzie maksymalna kwota kredytu gotówkowego. Jeśli będziesz potrzebować większej gotówki konieczne może okazać się odwiedzenie punktu stacjonarnego.

Wniosek o kredyt gotówkowy i pozostałe dokumenty

Jak już wiesz kredyt gotówkowy udzielany jest przez bank. I to do wybranego podmiotu tego rodzaju musisz złożyć zarówno wniosek o kredyt, jak i pozostałe dokumenty.

Standardowy kredyt gotówkowy nie wymaga wbrew pozorom aż tylu formalności, ilu można by się spodziewać! Przede wszystkim zostaniesz poproszony o przedstawienie:

 • wyciągu z posiadanego konta bankowego za określony czas (na przykład 3 lub 6 ostatnich miesięcy),
 • zaświadczenia o zarobkach (często zamiennie z wyciągiem bankowym),
 • dowodu tożsamości.

wniosek o kredyt gotówkowy

Po złożeniu wniosku oraz podanej dokumentacji bank zajmie się sprawdzeniem zdolności kredytowej. To na podstawie głównie tego elementu instytucja bankowa określa możliwość udzielenia kredytu gotówkowego. Zdolność kredytowa świadczy o możliwościach spłaty zadłużenia w określonym czasie i w kwocie ustalonej dla stałych miesięcznych rat. Zdolność kredytową oblicza się na podstawie kilku czynników, to jest:

 • historii kredytowej - najlepszym rozwiązaniem jest zawsze spłacanie zobowiązań na czas, bo to stanowi dowód, że jesteś uczciwym kredytobiorcą o dobrej opinii,
 • wysokości wynagrodzenia, w tym czasami również w oparciu o formę zatrudnienia - umowa o pracę na czas nieokreślony stanowi dla banku lepsze zabezpieczenie niż praca na umowę cywilnoprawną,
 • stanu cywilnego kredytobiorcy - klientom, którzy są w związku małżeńskim i dodatkowo występują wspólnie o kredyt udziela się pożyczek częściej i chętniej,
 • wieku - w zależności od kwoty zadłużenia oraz czasu na spłatę starszy wiek może nie sprzyjać zaciągnięciu kredytu gotówkowego!


Informację na temat dotychczasowej historii kredytowej bank zaciąga z Biura Informacji Kredytowej. BIK wystawia dla każdej osoby wynik w skali punktowej, co stanowi dla instytucji bankowej wskaźnik dotyczący bieżących możliwości finansowych klienta w kontekście jego dotychczasowych zadłużeń. W przypadku niewystarczającego wyniku bank może odmówić pozytywnej decyzji o udzieleniu kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy - sprawdź swoją historię kredytową w BIK

O to, jaka jest Twoja punktacja w BIK możesz zapytać samodzielnie poprzez złożenie wniosku o raport określający ile wynosi zdolność kredytowa. Taka dokumentacja jest przyszłym kredytobiorcom udzielana bezpłatnie. To niezwykle ważne, by uzyskać odpowiednią informację jeszcze przed złożeniem wniosku o kredyt gotówkowy.

Może się też niestety okazać, że pomimo spłaty poprzednich zobowiązań nadal widniejesz w rejestrze jako dłużnik, ponieważ bank czy inna instytucja nie złożyła do tej pory informacji o uiszczeniu wszystkich opłat i zamknięciu kredytu.

Skuteczne zwiększenie zdolności kredytowej

Czy można w skuteczny sposób doprowadzić do zwiększenia swojej zdolności kredytowej? Oczywiście, jednak będzie to proces długotrwały, zatem jeśli chcesz zaciągnąć kredyt gotówkowy sporej wysokości już kilka miesięcy wcześniej powinieneś przyjrzeć się temu, jaką wykazujesz zdolność kredytową. O co należy zadbać?

zdolność kredytowa

Po uzyskaniu raportu z BIK sprawdź, czy nie zalegasz ze spłatą innych zobowiązań - jeśli tak, postaraj się zamknąć te zadłużenia jak najszybciej. Jeśli w raporcie nadal widnieją kredyty, które już dawno zostały spłacone, skontaktuj się z należytymi placówkami bankowymi w celu usunięcia informacji o takiej wierzytelności.

To także dobry moment, by zrezygnować z karty kredytowej czy odnawialnego limitu przypisanego do konta bankowego. Stanowią one z pozoru niewielkie obciążenie, ale bank na pewno weźmie je pod uwagę. Do tego spróbuj zwiększyć obrót na rachunku bieżącym - większe wpływy to większa szansa na to, by dostać kredyt gotówkowy. Podobnie zadziałać może podniesienie zarobków. Realizacja dodatkowych zleceń na 3 do 6 miesięcy przed wystąpieniem o kredyt znacznie podniesie Twoje możliwości.

Mogą kusić Cię różne oferty kredytu bankowego, jednak przy składaniu wniosku o jego udzielenie ogranicz się do maksymalnie trzech różnych podmiotów. Składając kilka czy kilkanaście zapytań możesz nieświadomie obniżyć swój scoring punktowy w BIK i ograniczyć zdolność kredytową.

Czy dostanę kredyt gotówkowy bez zdolności kredytowej?

Zdolność kredytowa jest podstawowym czynnikiem analizowanym przez bank czy SKOK, gdy weryfikowany jest wniosek o kredyt gotówkowy. I w większości przypadków brak takiej zdolności, związany także z informacją z BIK eliminuje Cię z grona kredytobiorców.

Niektóre instytucje bankowe oferują kredyty na specjalnych warunkach, na przykład w postaci produktów oddłużeniowych. Nie są to jednak stricte kredyty gotówkowe, podobnie jak pożyczki pozabankowe, gdzie dużo łatwiej jest zdobyć środki także przy bardziej skomplikowanej historii kredytowej.

Czy zamiast zaświadczenia o zarobkach mogę przedstawić inny dokument wnioskując o kredyt gotówkowy?

W niektórych przypadkach zaświadczenie o zarobkach nie jest wymagane przez bank w trakcie udzielania kredytu gotówkowego. Taka możliwość dotyczy jednak tylko niewielkich kwot i banku, w którym masz i prowadzisz konto. Wówczas instytucja ta może samodzielnie sprawdzić wpływy i dochody i na tej podstawie ocenić Twoją zdolność do spłacenia każdej raty kredytu.

Niektóre banki akceptują również inne dokumenty niż zaświadczenie o dochodach. Poza wyciągami bankowymi mogą to być również deklaracje podatkowe PIT11 lub PIT40. Jest to jednak indywidualna kwestia w przypadku kredytu gotówkowego, zależna od zasad z góry ustalonych przez bank.

Kredyt gotówkowy a zgoda współmałżonka

Jeśli znajdujesz się w związku małżeńskim możesz obawiać się konieczności dołączenia zgody współmałżonka do wniosku o zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Okazuje się jednak, że wiele banków nie wymaga takiego dokumentu w przypadku zobowiązania w wysokości do 50 tysięcy złotych. Powyżej tej kwoty często umowę kredytową będzie także musiał zaakceptować partner czy partnerka.

Wyjściem z tej sytuacji jest wystąpienie o kredyt wspólnie, co znacznie ułatwia uzyskanie środków poprzez chociażby zwiększenie łącznej zdolności kredytowej. W przypadku, gdy pomiędzy małżonkami występuje rozdzielność majątkowa bank nie będzie w żadnym momencie oczekiwał zgody współmałżonka - kredytem gotówkowym będziesz obciążony tylko Ty.

Koszty kredytu

Łączne koszty kredytu gotówkowego zależne są od wielu czynników, o których nie można zapominać wybierając określoną ofertę kredytu gotówkowego. Dla Ciebie, jako klienta, oznacza to, że każdy bank może zaoferować Ci zupełnie inny całkowity koszt kredytu gotówkowego, nawet dla tej samej wysokości zadłużenia oraz okresu spłaty. Dlatego tak ważny jest bieżący ranking kredytów, który od razu pokaże Ci, który bank oferuje najtańszy kredyt gotówkowy.

kredyty gotówkowe-koszty

W każdym kredycie gotówkowym, a dokładniej w warunkach jego zaciągnięcia znajdziesz koszty związane z przyjęciem tego zobowiązania. Wliczają się do nich: oprocentowanie nominalne, prowizja dla banku, opłata przygotowawcza, odsetki czy też karencja w przypadku wcześniejszej spłaty niż przewiduje umowa kredytowa. W przypadku poszukiwania prawdziwie taniego kredytu gotówkowego musisz też zwrócić uwagę na RRSO - to jest rzeczywistą roczną stopę oprocentowania.

Całkowity koszt kredytu nie jest równoznaczny z całkowitą kwotą kredytu. Pierwszy to nic innego jak łączny koszt zaciągnięcia zobowiązania, czyli wliczający wszystkie niezbędne opłaty ze strony kredytobiorcy. Kwota kredytu w wyrażeniu całkowitym to inaczej gotówka, jaką faktycznie otrzyma klient (bez doliczania kredytowanych kosztów).

Niektóre banki oferują tak zwane wakacje kredytowe, które pozwalają odroczyć termin spłaty kolejnej raty za kredyt. Przed skorzystaniem z takiej oferty warto jednak upewnić się, że nie wiążą się z nią żadne dodatkowe, ukryte koszty.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania, czyli właśnie RRSO to obowiązkowy wskaźnik, jaki musi podać bank prezentując swoje oferty kredytu gotówkowego. Jest to również ważna informacja dokładnie określająca, czy bankowa pożyczka gotówkowa jest faktycznie opłacalna.

RRSO musi uwzględniać absolutnie wszystkie koszty ponoszone przez klienta przy kredycie konsumenckim. Wylicza więc oprocentowanie kredytu gotówkowego, koszty prowizji i odsetek oraz ewentualnego ubezpieczenia. Na to, jak wysoka będzie rzeczywista roczna stopa oprocentowania wpływa ma również ilość rat, a dokładniej czas spłaty zadłużenia.

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego

W przypadku kredytów gotówkowych ubezpieczenie jest dodatkowym, nieobowiązkowym produktem bankowym, którego wykupienie warto jednak rozważyć przy wyższej kwocie zadłużenia. Dlaczego? Ponieważ taka polisa zabezpiecza interesy tak klienta, jak i banku w przypadku jakichkolwiek zdarzeń losowych mogących wpływać na możliwości spłaty zadłużenia.

Mowa o takich sytuacjach, jak utrata pracy czy chociażby pogorszenie stanu zdrowia, które może odbić się na możliwości dalszej pracy. W najgorszym przypadku ubezpieczenie zapewnia rodzinie możliwość spłaty zobowiązania także w przypadku śmierci kredytobiorcy.

Jak długo trzeba czekać na decyzję kredytową?

Pożyczkę gotówkową udzielaną przez bank można uzyskać niemal od ręki - chociażby decydując się na ofertę online. Wówczas, po rozmowie telefonicznej z konsultantem, decyzja kredytowa może zostać podjęta w przeciągu kilkudziesięciu minut. Czas może znacznie się wydłużyć w przypadku kredytów gotówkowych na wysokie kwoty, ponieważ bank musi skrupulatnie zweryfikować Twoje możliwości oraz dostarczoną dokumentację.

Standardowo, gdy kredyt gotówkowy nie przekracza 10 tysięcy złotych, istnieje duża szansa na uzyskanie zgody tego samego dnia. Maksymalnie podjęcie decyzji może zająć bankowi do kilku dni roboczych.

Po jakim czasie od pozytywnej decyzji kredytowej, środki są przelewane na konto?

Będąc klientem banku, w którym starasz się o kredyt gotówkowy, możesz liczyć na przelanie środków nawet w ciągu kilkunastu minut od otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej. Jeśli natomiast przelew ma być wykonany na konto w innym banku pieniądze powinny dotrzeć najpóźniej następnego dnia roboczego po pozytywnej weryfikacji.

przelew środków z kredytu gotówkowego

W najlepszym wypadku możesz wziąć kredyt gotówkowy i otrzymać pieniądze nawet w przeciągu jednego dnia roboczego.

Czy mogę połączyć kilka kredytów w jeden, tak aby płacić jedną ratę?

Masz kilka kredytów gotówkowych i co miesiąc spłacasz wiele rat o różnej wysokości? Może łącznie ich koszt jest dla Ciebie za duży? Rozwiązaniem jest połączenie kilku kredytów w jeden za pomocą procesu zwanego konsolidacją.

konsolidacyjne kredyty gotówkowe

Jakie korzyści wiążą się z konsolidacyjnym kredytem gotówkowym? Przede wszystkim Twoje dotychczasowe zobowiązania zostają połączone w taki sposób, że zamiast kilku rat będziesz płacić tylko jedną, w dodatku często niższą aniżeli łączny koszt dotychczasowych zobowiązań. Do tego wiele banków pozwala na to, by kwotę kredytu powiększyć o dodatkowe środki na dowolny cel. Kwota do spłaty nadal pozostanie dla Ciebie korzystna i wygodna.

Także w przypadku kredytów konsolidacyjnych można wykorzystać kalkulator kredytu gotówkowego czy też sprawdzić ranking kredytów. W ten sposób łatwiej będzie ocenić, która instytucja zapewni najlepszy kredyt gotówkowy o takim charakterze.

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego - czy to się opłaca?

W ogólnym rozrachunku wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego może okazać się dla kredytobiorcy bardzo opłacalna. Może do niej doprowadzić regularna nadpłata kredytu gotówkowego lub też klient może uiścić jednorazowo brakującą kwotę. W ten sposób skraca się okres ratalny, a więc także ogranicza naliczanie odsetek.

Niektóre banki mogą w swoich umowach kredytowych zawarować dodatkową prowizję za wcześniejszą spłatę. Nie powinna ona jednak przekraczać około 3 procent kapitału, jest to więc kwota niezbyt wygórowana.

Ranking kredytów gotówkowych - jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy

Szukasz najtańszych możliwych bankowych pożyczek gotówkowych? Nie wiesz, jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy? A może interesuje Cię pożyczka gotówkowa online? Właśnie w takich sytuacjach świetnie sprawdzi się ranking kredytów gotówkowych, który pozwala szybko sprawdzić dostępne oferty. Bez trudu porównasz maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego i sprawdzisz, jaka będzie ostateczna kwota do spłaty.

Ranking kredytów gotówkowych jest aktualizowany w sposób bieżący, więc dzięki niemu o dowolnej porze dnia i nocy odnajdziesz tani kredyt gotówkowy na preferencyjnych dla siebie warunkach.

Pożyczka gotówkowa do 24 m-cy

PKO Bank Polski

 • 0% prowizji
 • obniżone oprocentowanie – tylko 10,99%
 • pieniądze na koncie nawet tego samego dnia
 • do 300 000 zł rozłożonych nawet na 24 raty
 • RRSO 11,57%
Złóż wniosek Warunki

Pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów

PKO Bank Polski

 • 0% prowizji, nie musisz mieć konta w PKO Banku Polskim
 • bez konieczności kontaktu z pracownikiem Banku
 • potwierdzimy sami Twoje dane jeśli zrobisz przelew na 1 zł
 • umowę w kwocie do 6700 zł podpiszesz online
 • RRSO 11,57%
Złóż wniosek Warunki

Pożyczka Gotówkowa Online dla klientów Banku PKO BP

PKO Bank Polski

 • Prowizja malejąca wraz z wysokością pożyczki - sprawdź propozycję w serwisie internetowym iPKO lub aplikacji IKO
 • Wniosek dostępny 24h/7 dni w tygodniu
 • Szybka wypłata - dla wniosków w aplikacji IKO nawet w 30 sek. od momentu akceptacji umowy
 • Pożyczkę możesz otrzymać w 100% online w iPKO lub IKO
 • RRSO 20,14%
Złóż wniosek Warunki

Pożyczka online

Bank Millennium

 • Pożyczka gotówkowa online dla nowych Klientów od 1 000 zł do 40 000 zł
 • 0 zł prowizji za udzielenie pożyczki
 • Ty decydujesz, jak długo będziesz spłacać – od 6 do 70 miesięcy
 • RRSO 12,67%

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online w promocji dla nowych klientów edycja IV: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,67%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 11 396,30 zł, całkowita kwota do zapłaty: 14 734.43, oprocentowanie stałe 11,99%, całkowity koszt kredytu: 3 338,13 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 3 338,13 zł), 53 miesięcznych rat równych w wysokości 278,01 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków.Kalkulację wykonaliśmy 1.07.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. .

Złóż wniosek Warunki

Równoratka

Santander Consumer Bank

 • Równoratka z ratą, która nie wzrośnie!
 • to produkt ze stałą ratą
 • RRSO 16,79%1

1Dla kredytu gotówkowego Równoratka oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 08.09.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 15,56%, całkowity koszt kredytu: 3 199,94 zł obejmuje: prowizję 11,01 zł, odsetki: 3 188,93 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 16,79%; czas obowiązywania umowy: 44 miesiące; całkowita kwota do zapłaty: 13 199,94 zł; wysokość 43 miesięcznych równych rat 300,00 zł, ostatnia rata w wysokości 299,94 zł.
Propozycja dotyczy kredytu gotówkowego Równoratka z wnioskowaną kwotą od 1 000 zł do 20 000 zł rozłożoną na 44 raty, bez dodatkowych usług oferowanych przez bank i dostępna jest dla pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, których na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy nie łączyła z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A. żadna umowa kredytowa lub łączyła wyłącznie umowa kredytu ratalnego.
Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu gotówkowego z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Złóż wniosek Warunki

Pożyczka Zaratka

Kasa Stefczyka

 • Mała rata, dużo możliwości!
 • RRSO 9,27% 1
 • Dopasuj kwotę pożyczki do swoich potrzeb, nawet 4 000 zł
 • Rata tylko 25 zł za każdy pożyczony 1000 zł
 • Prowizja 0 zł

1 Przykład reprezentatywny z dnia 04.05.2023 r. dla Pożyczki Zaratka ze stałym oprocentowaniem: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%) wynosi 8,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,27%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 99,39 zł oraz ostatnia, 48. rata: 99,40 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4 770,73 zł, w tym odsetki: 770,73 zł.

Złóż wniosek Warunki

Kredyt gotówkowy online

Santander Consumer Bank

 • pieniądze nawet w 24h
 • do 60 000 zł bez wychodzenia z domu
 • raty do 84 miesięcy
 • atrakcyjne warunki cenowe i gwarancja stałego oprocentowania
 • RRSO 12,00% 1

1Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł, stała stopa oprocentowania kredytu: 9,50%, całkowity koszt kredytu: 2 496,51 zł obejmuje: prowizję: 362,69 zł, odsetki: 2 133,82 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 12,00%, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 12 496,51 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 260,34 zł ostatnia rata w wysokości 260,53 zł. Z propozycji skorzystać mogą Klienci, poprzez dedykowany link, udostępniony w komunikacji elektronicznej partnera. Propozycja obowiązuje dla wniosków przekazanych do Banku od dnia 01.09.2023 do 30.09.2023. Przedstawiona propozycja dotyczy kredytu gotówkowego w kwocie od 10 000 zł do 60 000 zł, na okres od 36 do 84 rat. Przedstawione wyliczenia zależą od wybranej kwoty, liczby rat, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Pieniądze możesz otrzymać nawet w 24h. Czas otrzymania środków z kredytu liczony jest od uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej i nie dotyczy umów, do których wniosek został wysłany w ostatni dzień roboczy przed dniem wolnym od pracy, w soboty, niedziele oraz pozostałe dni ustawowo wolne od pracy.

Złóż wniosek Warunki

Pożyczka Gotówkowa Pekao S.A.!

Bank Pekao

 • Wnioskuj o kredyt online
 • Do 250 000 zł, spłata do 10 lat
 • 0% prowizji, na dowolny cel
 • Oferta ważna dla nowych klientów
 • RRSO 12,04% (1) (2)
 • Oferta ważna dla nowych klientów

(1)RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,04% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2 341 zł, pożyczka zaciągnięta na 24 miesiące, oprocentowanie zmienne 11,45% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 289,36 zł (w tym: odsetki 289,36 zł), całkowita kwota do zapłaty 2 630,36 zł, płatna w 23 ratach miesięcznych po 109,60 zł, 24. rata wyrównująca 109,56 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 2 341 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 18.07.2023 r.

Oferta dla osób, które złożą kompletny wniosek o udzielenie pożyczki/formularz kontaktowy w okresie obowiązywania oferty specjalnej. Pożyczka przeznaczona na dowolny cel, w tym na spłatę zobowiązań w innych bankach, bez możliwości spłaty posiadanych pożyczek/kredytów w Banku Pekao S.A. Kwota pożyczki od 1000 zł do 250 000 zł, okres kredytowania na 24 miesiące.

(2)RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,04% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2 341 zł, pożyczka zaciągnięta na 24 miesiące, oprocentowanie zmienne 11,45% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 289,36 zł (w tym: odsetki 289,36 zł), całkowita kwota do zapłaty 2 630,36 zł, płatna w 23 ratach miesięcznych po 109,60 zł, 24. rata wyrównująca 109,56 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 2 341 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 25.07.2023 r.

Z preferencyjnych warunków cenowych mogą skorzystać nowi klienci (nieposiadający jakichkolwiek czynnych produktów/ umów z Bankiem Pekao S.A. na dzień złożenia wniosku o pożyczkę) lub klienci posiadający wyłącznie kredyt ratalny w Banku Pekao S.A. Oferta dla osób, które złożą kompletny wniosek o udzielenie pożyczki/formularz kontaktowy w okresie obowiązywania oferty specjalnej.

Kwota pożyczki od 1000 zł do 250 000 zł. Minimalny okres spłaty wynosi 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty wynosi 120 miesięcy. Dla pożyczek od 1 000 zł do 2 999 zł okres spłaty wynosi od 1 roku do 3 lat. Dla pożyczek od 3 000 zł do 14 999zł do 8 lat, a dla pożyczek od 15 000 do 250 000 zł spłatę rat możesz rozłożyć do 10 lat.
Bank podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po ocenie zdolności kredytowej.
Oferty ważne do 31.12.2023 r.

Dla nowego klienta możliwość uzyskania pożyczki zdalnie do kwoty 7000 zł. Dla klienta Banku Pekao możliwość uzyskania pożyczki zdalnie do kwoty 250 000 zł.

Złóż wniosek Warunki

Kredyty gotówkowe

SMART Bankier.pl

 • bezpłatnie dopasujemy dla Ciebie najlepszą ofertę
 • także kredyty bez zaświadczeń, zabezpieczeń i na oświadczenie
 • gotówka na dowolny cel
 • minimum formalności
Złóż wniosek Warunki

Kredyt gotówkowy

SMART Bankier.pl

 • porozmawiaj z konsultantem aby dobrać kredyt lub pożyczkę do swojej sytuacji finansowej
 • także kredyty bez zaświadczeń, zabezpieczeń i na oświadczenie
 • gotówka na dowolny cel
 • minimum formalności
Złóż wniosek Warunki

Pożyczka gotówkowa mobile

Raiffeisen Digital Bank

 • Oprocentowanie stałe
 • 0% prowizji
 • Bez ukrytych opłat
 • Pożyczka gotówkowa od 5 000 do 150 000 zł
 • Możliwość rozłożenia rat pożyczki nawet na 120 miesięcy
 • Decyzja kredytowa nawet w 15 min od rozpoczęcia wniosku
 • RRSO 12,98% 1

1 Przykład reprezentatywny dla kredytu konsumenckiego: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,98%, całkowita kwota kredytu: 49 700 zł, całkowita kwota do zapłaty: 76 873 zł, oprocentowanie stałe 12.27% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu: 27 173 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 27 173 zł), 92 raty miesięczne w tym 91 rat równych po 837 zł i ostatnia rata 706 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 14.02.2023 r. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Klienta.

Złóż wniosek Warunki

Pożyczka gotówkowa

PKO Bank Polski

 • Pieniądze na Twoje konto przekażemy nawet w dniu złożenia wniosku
 • Umowa w kwocie od 1500 zł do 300 000 zł
 • Spłata nawet do 96 miesięcy
 • Nie musisz posiadać konta w PKO Banku Polskim
 • RRSO 20,14%
Złóż wniosek Warunki

Pożyczka gotówkowa

Citi Handlowy

 • Gotówka do 150 tys. zł na dowolny cel
 • RRSO 13,07% dla przykładu reprezentatywnego
 • 0 zł prowizji dla nowych klientów Citi Handlowy
 • Okres kredytowania do 8 lat

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online dla nowych klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,07%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 35 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 068,28 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt pożyczki 12 068,28 zł (w tym: prowizja 1 925,00 zł, odsetki 10 143,28 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 59 miesięcznych równych rat w wysokości 784,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 812,28 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 14 Lutego 2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Złóż wniosek Warunki

Kredyt gotówkowy

VeloBank

 • Na prezenty duże i małe
 • Sprawdź wielkość swojej raty w Velobanku
 • RRSO 13,2% 1

1Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,2%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 44 850 zł, całkowita kwota do zapłaty 68 699,84 zł, oprocentowanie zmienne 12,49%, całkowity koszt kredytu 23 849,84 zł (w tym: prowizja - 0 zł, odsetki – 23 849,84 zł, opłata za prowadzenie VeloKonta oraz obsługę karty do Konta w okresie trwania kredytu - 0 zł), 88 miesięcznych rat równych w wysokości po 780,68 zł każda. Kalkulację wykonaliśmy 24.04.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Z oferty możesz skorzystać, jeśli: w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś/miałaś kredytu gotówkowego ani kredytu konsolidacyjnego w VeloBank S.A., masz aktywne zgody marketingowe (w tym sms, mejl i telefon) oraz zadeklarujesz, że w całym okresie kredytu spełnisz warunek oferty, tj. będziesz mieć VeloKonto i co miesiąc: zapewnisz wpływ na konto min. 2000 zł oraz wykonasz min. 5 płatności kartą do konta lub BLIKIEM. Jeżeli nie spełnisz warunku oferty, od kolejnego miesiąca podwyższymy oprocentowanie kredytu o 2 pp. - do czasu ponownego spełnienia warunku. Maksymalna kwota kredytu 200 tys. zł na okres do 10 lat. Udzielenie i wysokość kredytu zależą od wyniku badania i oceny Twojej zdolności kredytowej. Prowadzenie VeloKonta to prowadzenie rachunku płatniczego. Szczegółowe warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, znajdziesz w placówkach oraz na velobank.pl.

Złóż wniosek Warunki

Kredyt gotówkowy na małe potrzeby

VeloBank

 • Świętuj z nami początek lata!
 • Kredyt gotówkowy RRSO 16,0%
 • Tylko do 25.06.2023 r.
 • Kwota do 6500 zł.

1 Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 857 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 702,72 zł, oprocentowanie zmienne 14,99%, całkowity koszt kredytu 845,72 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 845,72 zł), 32 miesięczne raty równe w wysokości po 146,96 zł każda. Kalkulacja dokonana na 19.06.2023 r. dla reprezentatywnego przykładu. Udzielenie kredytu uzależnione jest od wyniku badania i oceny zdolności kredytowej. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, znajdziesz w placówkach oraz na velobank.pl.

Złóż wniosek Warunki

EKO kredyt gotówkowy

Santander Bank Polska S.A.

 • Realizuj swoje plany i sprawdź jak dostać zwrot prowizji
 • Oprocentowanie 11,99% w skali roku
 • Stałe dla umów na okres do 24 miesięcy, zmienne dla umów na okres od 25 miesięcy
 • Do 300 000 zł
 • RRSO 18,24% 1

1Dla kredytu gotówkowego z EKO promocją Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 34 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 54 597,32 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku: 11,99%, całkowity koszt kredytu: 20 597,32 zł (w tym: prowizja 4 631,97 zł, odsetki 15 965,35 zł), umowa zawarta na okres 73 miesięcy, 72 miesięczne raty równe w wysokości 748,35 zł, ostatnia rata w wysokości 716,12 zł.

Kalkulacja na dzień 30.06.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt gotówkowy udzielany jest na cele konsumpcyjne.

Złóż wniosek Warunki

Kredyt gotówkowy BNP Paribas do 200 000 zł

Bank BNP Paribas S.A.

 • Mierz wysoko z kredytem gotówkowym
 • Stałe oprocentowanie
 • Od 1000 do 230 000 zł
 • Okres kredytowania do 10 lat
 • RRSO 11,55% 1

1 Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) na podstawie przykładu reprezentatywnego kredytu gotówkowego na 22.05.2023 r. wynosi 11,55%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 48 370 zł, całkowita kwota do zapłaty 70 124, 61 zł, oprocentowanie stałe 10,99 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 21 754, 61 zł (prowizja 0 zł; odsetki 21 754, 61 zł ) 86 miesięcznych rat (85 po 815, 41 zł i jedna 814, 76 zł).

Złóż wniosek Warunki

Kredyt BNP Paribas na zielone zmiany

Bank BNP Paribas S.A.

 • Weź kredyt na zielone zmiany!
 • Od 1000 zł do 200 000 zł
 • Stała rata i stałe oprocentowanie!
 • RRSO 15,80%(1)

(1) Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu kredyty na zielone zmiany na 18.01.2023 r. wynosi 15,80 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 28 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 39 746,99 zł, oprocentowanie stałe 11,99 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 11 746,99 zł (prowizja 1787,23 zł; odsetki 9959,77 zł ) 60 miesięcznych rat (59 po 662,45 zł i jedna 662,44 zł).

Złóż wniosek Warunki

Mistrzowski kredyt gotówkowy 10-35tyś.

Santander Consumer Bank

 • kredyt ze stałym oprocentowaniem dla nowych klientów
 • nawet 35 tys. zł
 • prowizja 0%, RRSO 19,77%1

1 Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 16.06.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 13,49%, całkowity koszt kredytu 3 046,24 zł obejmuje: prowizję: 0,00 zł, odsetki: 2 365,67 zł, ubezpieczenie 680,57 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 19,77%, czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 13 046,24 zł; wysokość 35 miesięcznych równych rat 374,39 zł ostatnia rata w wysokości 374,23 zł.

Propozycja dotyczy Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego z wnioskowaną kwotą od 10 000 zł do 35 000 zł oraz niższym oprocentowaniem za zawarcie umowy ubezpieczenia. Dostępna jest dla Nowych Klientów Banku, rozumianych, jako pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, których nigdy nie łączyła żadna umowa kredytowa z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu gotówkowego z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Złóż wniosek Warunki

Pożyczka Internetowa

Alior Bank

 • Wysoka kwota – nawet do 200 000 zł
 • Długi okres kredytowania - do 10 lat
 • RRSO 12,57%

Oferta dla klientów bez pożyczek, kredytów konsolidacyjnych w Alior Banku

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) została wyliczona na 1.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Okres kredytowania od 3 miesięcy (minimum 89 dni) do 10 lat. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy do 20.02.2023 r. nie posiadali w Alior Banku pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych (tzw. nowi klienci) oraz przesłali dane kontaktowe przez internetowy formularz banku. Dla kwoty kredytu powyżej 100 000 zł brutto wymagane jest zabezpieczenie w formie cesji z umowy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz od utraty pracy.
Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty kredytu, okresu kredytowania, daty wypłaty kredytu, daty płatności pierwszej raty oraz wymaganych przez bank zabezpieczeń.
Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych są dostępne w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl.

Złóż wniosek Warunki

Kredyt ze Stałą Ratą

Alior Bank

 • Stałe oprocentowanie
 • Okres spłaty do 3 lat
 • Kwota do 200 tys. zł
 • RRSO 10,36%

Dla osób bez pożyczki i kredytu w Alior Banku
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Kredytu ze stałą ratą” wynosi 10,36% i została wyliczona na reprezentatywnym przykładzie na 2.05.2023 r. Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 3 lat. Z oferty specjalnej mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy nie posiadali w Alior Banku pożyczek gotówkowych lub kredytów konsolidacyjnych w żadnym z 12 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku. W ramach oferty nie ma możliwości konsolidacji wewnętrznej. Dla kwoty kredytu powyżej 100 000 zł brutto wymagane jest zabezpieczenie w formie cesji z umowy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz od utraty pracy. Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty kredytu, okresu kredytowania, daty wypłaty kredytu, daty płatności pierwszej raty oraz wymaganych przez bank zabezpieczeń. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych są dostępne w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl.

Złóż wniosek Warunki

Pożyczka gotówkowa Pekao SA online

Bank Pekao

 • Wnioskuj o kredyt online
 • Do 250 000 zł, spłata do 10 lat
 • 0% prowizji, na dowolny cel
 • Oferta ważna dla nowych klientów
 • RRSO 12,04% (1) (2)
 • Oferta ważna dla nowych klientów

(1)RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,04% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2 341 zł, pożyczka zaciągnięta na 24 miesiące, oprocentowanie zmienne 11,45% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 289,36 zł (w tym: odsetki 289,36 zł), całkowita kwota do zapłaty 2 630,36 zł, płatna w 23 ratach miesięcznych po 109,60 zł, 24. rata wyrównująca 109,56 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 2 341 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 18.07.2023 r.

Oferta dla osób, które złożą kompletny wniosek o udzielenie pożyczki/formularz kontaktowy w okresie obowiązywania oferty specjalnej. Pożyczka przeznaczona na dowolny cel, w tym na spłatę zobowiązań w innych bankach, bez możliwości spłaty posiadanych pożyczek/kredytów w Banku Pekao S.A. Kwota pożyczki od 1000 zł do 250 000 zł, okres kredytowania na 24 miesiące.

(2)RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,04% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2 341 zł, pożyczka zaciągnięta na 24 miesiące, oprocentowanie zmienne 11,45% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 289,36 zł (w tym: odsetki 289,36 zł), całkowita kwota do zapłaty 2 630,36 zł, płatna w 23 ratach miesięcznych po 109,60 zł, 24. rata wyrównująca 109,56 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 2 341 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 25.07.2023 r.

Z preferencyjnych warunków cenowych mogą skorzystać nowi klienci (nieposiadający jakichkolwiek czynnych produktów/ umów z Bankiem Pekao S.A. na dzień złożenia wniosku o pożyczkę) lub klienci posiadający wyłącznie kredyt ratalny w Banku Pekao S.A. Oferta dla osób, które złożą kompletny wniosek o udzielenie pożyczki/formularz kontaktowy w okresie obowiązywania oferty specjalnej.

Kwota pożyczki od 1000 zł do 250 000 zł. Minimalny okres spłaty wynosi 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty wynosi 120 miesięcy. Dla pożyczek od 1 000 zł do 2 999 zł okres spłaty wynosi od 1 roku do 3 lat. Dla pożyczek od 3 000 zł do 14 999zł do 8 lat, a dla pożyczek od 15 000 do 250 000 zł spłatę rat możesz rozłożyć do 10 lat.
Bank podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po ocenie zdolności kredytowej.
Oferty ważne do 31.12.2023 r.

Dla nowego klienta możliwość uzyskania pożyczki zdalnie do kwoty 7000 zł. Dla klienta Banku Pekao możliwość uzyskania pożyczki zdalnie do kwoty 250 000 zł.

Złóż wniosek Warunki

Kredyt gotówkowy

Credit Agricole Bank Polska

 • Kredyt gotówkowy z pełną swobodą
 • Weź kredyt z gwarancją, że twoja rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty
 • RRSO 12,10% 1

1Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,1%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 900 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 167,55 zł, oprocentowanie stałe 11,47%, całkowity koszt kredytu 2 267,55 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 2 267,55 zł), 39 miesięcznych równych rat w wysokości 329,19 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 329,14 zł. Kalkulację przygotowaliśmy na 07.07.2023 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł.

Promocja „Swobodna gotówka na wakacje” trwa od 1.08.2023 r. do 31.08.2023 r. i dotyczy kredytu gotówkowego na maks. kwotę 20 000 zł, na min. 3 raty i maks. 60 rat. Możesz z niej skorzystać jeśli:
1) w czasie jej obowiązywania złożysz wniosek i do 7.09.2023 r. podpiszesz umowę o kredyt,
2) masz konto w naszym banku lub otworzysz je najpóźniej w dniu podpisania umowy kredytu,
3) w dniu, w którym złożysz wniosek nie będziesz mieć u nas innego kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego.
Nie zapłacisz prowizji za udzielenie kredytu. Oprocentowanie jest stałe przez cały okres trwania umowy i wynosi 11,47%. Oznacza to, że Twoje raty będą takie same przez cały okres kredytu pod warunkiem, że będziesz je spłacać zgodnie z harmonogramem. Szczegóły w regulaminie promocji, standardowe opłaty i prowizje w Tabeli opłat i prowizji oraz Tabeli oprocentowania dla kredytów oraz konta. Znajdziesz je w naszych placówkach, na www.credit-agricole.pl i na CA24 Infolinia. Udzielenie kredytu zależy od pozytywnej decyzji kredytowej. Materiał ma charakter informacyjny.

Złóż wniosek Warunki

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy

Santander Consumer Bank

 • Nawet do 100 000 zł
 • RRSO 28,98%1
 • Oprocentowanie: stałe – od 3 do 84 rat; zmienne – od 85 do 120 rat
 • Umowę zawrzesz: w oddziale banku nawet podczas 1 wizyty lub telefonicznie

1Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 16.05.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 30 000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 17,49%, całkowity koszt kredytu 23 592,62 zł obejmuje: prowizję: 1 774,56 zł, odsetki: 18 030,36 zł, ubezpieczenie 3 776,71 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie oddziału Banku: 10,99 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 28,98%, czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 53 592,62 zł; wysokość 59 miesięcznych równych rat 905,20 zł ostatnia rata w wysokości 905,22 zł.

Propozycja dotyczy Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego z wnioskowaną kwotą od 10 000 zł do 100 000 zł oraz niższym oprocentowaniem za zawarcie umowy ubezpieczenia. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu gotówkowego z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Złóż wniosek Warunki