Kredyty gotówkowe

Decyzja o wzięciu kredytu gotówkowego powinna być zawsze dobrze przemyślana i dostosowana do możliwości finansowych. Jak tłumaczą specjaliści z zakresu finansów zaciągnąć kredyt gotówkowy jest stosunkowo prosto - jednak spłacanie go w ograniczonym przez bank terminie może być trudne. Właśnie dlatego przed złożeniem wniosku warto skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych, by wybrać najbardziej optymalny i najtańszy wariant. Takie rankingi pozwalają także znaleźć oferty z podpisaniem umowy kredytowej online, co przyspiesza i znacznie upraszcza cały proces.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem dotyczącym ogólnie kredytów gotówkowych, jak i wielu kwestii z nimi związanych. Dowiesz się, co to są wakacje kredytowe i czy można otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu!

Bankowy kredyt gotówkowy – informacje podstawowe

Kredyt gotówkowy zaciągany w banku, określany też często jako pożyczka gotówkowa lub też kredyt konsumencki jest produktem bankowym, to jest oferowanym przez instytucje, w których klient może posiadać już jakąś umowę, najczęściej związaną z prowadzeniem konta osobistego. Obecnie każdy bank ma w swojej ofercie kredyt gotówkowy, a nawet kilka różnych jego typów, które dostosowane są do indywidualnych oczekiwań kredytobiorcy. Ich wysokość jest przy tym zależna od tego tego, jaką zdolność kredytową wykazuje klient.

kredyt gotówkowy

Według definicji kredyt gotówkowy może być spożytkowany na dowolny cel, który nie jest związany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Bez obaw można zatem tak zdobyte środki przeznaczyć na zakupy, wyjazd urlopowy czy jakikolwiek inny cel. Bank w żadnym stopniu nie jest zobowiązany do monitorowania, jak zostaną wydane pieniądze pochodzące z kredytów gotówkowych.


Kredyt gotówkowy dla firm

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, również możesz wystąpić o udzielenie kredytu gotówkowego. Jednak, w odróżnieniu od klientów zatrudnionych na przykład na etat, będą obowiązywały Cię dodatkowe formalności - bank będzie chciał sprawdzić nie tylko prywatne zobowiązania, ale też te związane z firmą.

Może się okazać, że zamiast przeglądać oferty kredytów gotówkowych, lepszym rozwiązaniem będzie wystąpienie o kredyt obrotowy czy inwestycyjny. W przypadku przedsiębiorstw takie produkty bankowe mogą być korzystniejsze i, przede wszystkim, łatwiejsze do uzyskania.

Kredyt gotówkowy czy hipoteczny?

Niektórzy klienci często traktują kredyt gotówkowy podobnie, jak kredyt hipoteczny, co jest niestety dużym błędem. Są to całkowicie różne produkty bankowe, przy czym wariant hipoteczny jest ofertą celową. Pozyskane z niego środki można przeznaczyć na zakup nieruchomości, a nie na dowolny cel, co ma miejsce w przypadku kredytów gotówkowych.

Hipoteczny kredyt bankowy jest zwykle udzielany na bardzo korzystnych warunkach, gdzie raty są niższe przez znacznie wydłużony okres spłaty kredytu. Ubieganie się o niego jest jednak zwykle znacznie bardziej czasochłonne i wymaga wielu dodatkowych formalności. Udzielenie kredytu następuje również w innej formie - klient nie dostaje gotówki w celu zakupu domu czy działki, za to środki przelewane są na wskazane konto sprzedającego nieruchomość.

Różnica między kredytem bankowym, a pożyczką pozabankową

Określenia takie, jak pożyczka i kredyt są stosowane zamiennie i de facto nie ma w tym większego błędu, dopóki nie wskaże się instytucji, która udostępnia tego rodzaju produkty finansowe. Istnieje bowiem ogromna różnica pomiędzy kredytem udzielanym w oddziale banku, a pożyczką pozabankową, którą można zdobyć w firmie pożyczkowej.

Zasady udzielania kredytów konsumenckich reguluje ustawa, która na instytucje bankowe nakłada szereg obowiązków związanych z udzieleniem kredytu gotówkowego. Klient składający wniosek o jego zaciągnięcie musi uzyskać pełną informację na temat tego, jaka jest całkowita kwota kredytu, kwota do spłaty czy rata kredytu gotówkowego.

Zaciągnięcie pożyczki w instytucji pozabankowej jest dużo prostsze, wymaga mniej formalności, a sama decyzja kredytowa jest wydawana nawet w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku. W przypadku pożyczek gotówkowych pozabankowych, w odróżnieniu od bankowych, rzadko ustalany jest długi okres spłaty. Najczęściej jest ona wymagana w przeciągu 30 czy 45 dni.

Kredyt gotówkowy online

Ciekawą opcją dla klienta może okazać się kredyt gotówkowy online. Chociaż jest udzielany na podobnych zasadach, jak w przypadku wizyty w stacjonarnym oddziale, jest wygodniejszy i pozwala kredytobiorcy dokładniej rozeznać się w warunkach kredytowania oraz dobrać opcję najbardziej dla siebie korzystną.

kredyt gotówkowy online

Kredyt online wymaga od klienta podania nadal określonych informacji dotyczących chociażby zarobków, jest również odpowiednio finalizowany przez bank. Jeśli decydujesz się na kredyt gotówkowy przez Internet również możesz skorzystać z kalkulatora kredytów gotówkowych, by poznać przybliżone dane dotyczące wysokości rat czy oprocentowania.

Składając wniosek online zostaniesz poproszony o podanie konkretnych danych - zwróć uwagę na ich poprawność! Sprawdź również, jaka jest roczna stopa oprocentowania i upewnij się, że jest to najtańszy kredyt online z dostępnych na rynku. Pamiętaj, że w przypadku bankowych pożyczek internetowych bank może z góry ustalić, jaka będzie maksymalna kwota kredytu gotówkowego. Jeśli będziesz potrzebować większej gotówki konieczne może okazać się odwiedzenie punktu stacjonarnego.

Wniosek o kredyt gotówkowy i pozostałe dokumenty

Jak już wiesz kredyt gotówkowy udzielany jest przez bank. I to do wybranego podmiotu tego rodzaju musisz złożyć zarówno wniosek o kredyt, jak i pozostałe dokumenty.

Standardowy kredyt gotówkowy nie wymaga wbrew pozorom aż tylu formalności, ilu można by się spodziewać! Przede wszystkim zostaniesz poproszony o przedstawienie:

 • wyciągu z posiadanego konta bankowego za określony czas (na przykład 3 lub 6 ostatnich miesięcy),
 • zaświadczenia o zarobkach (często zamiennie z wyciągiem bankowym),
 • dowodu tożsamości.

wniosek o kredyt gotówkowy

Po złożeniu wniosku oraz podanej dokumentacji bank zajmie się sprawdzeniem zdolności kredytowej. To na podstawie głównie tego elementu instytucja bankowa określa możliwość udzielenia kredytu gotówkowego. Zdolność kredytowa świadczy o możliwościach spłaty zadłużenia w określonym czasie i w kwocie ustalonej dla stałych miesięcznych rat. Zdolność kredytową oblicza się na podstawie kilku czynników, to jest:

 • historii kredytowej - najlepszym rozwiązaniem jest zawsze spłacanie zobowiązań na czas, bo to stanowi dowód, że jesteś uczciwym kredytobiorcą o dobrej opinii,
 • wysokości wynagrodzenia, w tym czasami również w oparciu o formę zatrudnienia - umowa o pracę na czas nieokreślony stanowi dla banku lepsze zabezpieczenie niż praca na umowę cywilnoprawną,
 • stanu cywilnego kredytobiorcy - klientom, którzy są w związku małżeńskim i dodatkowo występują wspólnie o kredyt udziela się pożyczek częściej i chętniej,
 • wieku - w zależności od kwoty zadłużenia oraz czasu na spłatę starszy wiek może nie sprzyjać zaciągnięciu kredytu gotówkowego!


Informację na temat dotychczasowej historii kredytowej bank zaciąga z Biura Informacji Kredytowej. BIK wystawia dla każdej osoby wynik w skali punktowej, co stanowi dla instytucji bankowej wskaźnik dotyczący bieżących możliwości finansowych klienta w kontekście jego dotychczasowych zadłużeń. W przypadku niewystarczającego wyniku bank może odmówić pozytywnej decyzji o udzieleniu kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy - sprawdź swoją historię kredytową w BIK

O to, jaka jest Twoja punktacja w BIK możesz zapytać samodzielnie poprzez złożenie wniosku o raport określający ile wynosi zdolność kredytowa. Taka dokumentacja jest przyszłym kredytobiorcom udzielana bezpłatnie. To niezwykle ważne, by uzyskać odpowiednią informację jeszcze przed złożeniem wniosku o kredyt gotówkowy.

Może się też niestety okazać, że pomimo spłaty poprzednich zobowiązań nadal widniejesz w rejestrze jako dłużnik, ponieważ bank czy inna instytucja nie złożyła do tej pory informacji o uiszczeniu wszystkich opłat i zamknięciu kredytu.

Skuteczne zwiększenie zdolności kredytowej

Czy można w skuteczny sposób doprowadzić do zwiększenia swojej zdolności kredytowej? Oczywiście, jednak będzie to proces długotrwały, zatem jeśli chcesz zaciągnąć kredyt gotówkowy sporej wysokości już kilka miesięcy wcześniej powinieneś przyjrzeć się temu, jaką wykazujesz zdolność kredytową. O co należy zadbać?

zdolność kredytowa

Po uzyskaniu raportu z BIK sprawdź, czy nie zalegasz ze spłatą innych zobowiązań - jeśli tak, postaraj się zamknąć te zadłużenia jak najszybciej. Jeśli w raporcie nadal widnieją kredyty, które już dawno zostały spłacone, skontaktuj się z należytymi placówkami bankowymi w celu usunięcia informacji o takiej wierzytelności.

To także dobry moment, by zrezygnować z karty kredytowej czy odnawialnego limitu przypisanego do konta bankowego. Stanowią one z pozoru niewielkie obciążenie, ale bank na pewno weźmie je pod uwagę. Do tego spróbuj zwiększyć obrót na rachunku bieżącym - większe wpływy to większa szansa na to, by dostać kredyt gotówkowy. Podobnie zadziałać może podniesienie zarobków. Realizacja dodatkowych zleceń na 3 do 6 miesięcy przed wystąpieniem o kredyt znacznie podniesie Twoje możliwości.

Mogą kusić Cię różne oferty kredytu bankowego, jednak przy składaniu wniosku o jego udzielenie ogranicz się do maksymalnie trzech różnych podmiotów. Składając kilka czy kilkanaście zapytań możesz nieświadomie obniżyć swój scoring punktowy w BIK i ograniczyć zdolność kredytową.

Czy dostanę kredyt gotówkowy bez zdolności kredytowej?

Zdolność kredytowa jest podstawowym czynnikiem analizowanym przez bank czy SKOK, gdy weryfikowany jest wniosek o kredyt gotówkowy. I w większości przypadków brak takiej zdolności, związany także z informacją z BIK eliminuje Cię z grona kredytobiorców.

Niektóre instytucje bankowe oferują kredyty na specjalnych warunkach, na przykład w postaci produktów oddłużeniowych. Nie są to jednak stricte kredyty gotówkowe, podobnie jak pożyczki pozabankowe, gdzie dużo łatwiej jest zdobyć środki także przy bardziej skomplikowanej historii kredytowej.

Czy zamiast zaświadczenia o zarobkach mogę przedstawić inny dokument wnioskując o kredyt gotówkowy?

W niektórych przypadkach zaświadczenie o zarobkach nie jest wymagane przez bank w trakcie udzielania kredytu gotówkowego. Taka możliwość dotyczy jednak tylko niewielkich kwot i banku, w którym masz i prowadzisz konto. Wówczas instytucja ta może samodzielnie sprawdzić wpływy i dochody i na tej podstawie ocenić Twoją zdolność do spłacenia każdej raty kredytu.

Niektóre banki akceptują również inne dokumenty niż zaświadczenie o dochodach. Poza wyciągami bankowymi mogą to być również deklaracje podatkowe PIT11 lub PIT40. Jest to jednak indywidualna kwestia w przypadku kredytu gotówkowego, zależna od zasad z góry ustalonych przez bank.

Kredyt gotówkowy a zgoda współmałżonka

Jeśli znajdujesz się w związku małżeńskim możesz obawiać się konieczności dołączenia zgody współmałżonka do wniosku o zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Okazuje się jednak, że wiele banków nie wymaga takiego dokumentu w przypadku zobowiązania w wysokości do 50 tysięcy złotych. Powyżej tej kwoty często umowę kredytową będzie także musiał zaakceptować partner czy partnerka.

Wyjściem z tej sytuacji jest wystąpienie o kredyt wspólnie, co znacznie ułatwia uzyskanie środków poprzez chociażby zwiększenie łącznej zdolności kredytowej. W przypadku, gdy pomiędzy małżonkami występuje rozdzielność majątkowa bank nie będzie w żadnym momencie oczekiwał zgody współmałżonka - kredytem gotówkowym będziesz obciążony tylko Ty.

Koszty kredytu

Łączne koszty kredytu gotówkowego zależne są od wielu czynników, o których nie można zapominać wybierając określoną ofertę kredytu gotówkowego. Dla Ciebie, jako klienta, oznacza to, że każdy bank może zaoferować Ci zupełnie inny całkowity koszt kredytu gotówkowego, nawet dla tej samej wysokości zadłużenia oraz okresu spłaty. Dlatego tak ważny jest bieżący ranking kredytów, który od razu pokaże Ci, który bank oferuje najtańszy kredyt gotówkowy.

kredyty gotówkowe-koszty

W każdym kredycie gotówkowym, a dokładniej w warunkach jego zaciągnięcia znajdziesz koszty związane z przyjęciem tego zobowiązania. Wliczają się do nich: oprocentowanie nominalne, prowizja dla banku, opłata przygotowawcza, odsetki czy też karencja w przypadku wcześniejszej spłaty niż przewiduje umowa kredytowa. W przypadku poszukiwania prawdziwie taniego kredytu gotówkowego musisz też zwrócić uwagę na RRSO - to jest rzeczywistą roczną stopę oprocentowania.

Całkowity koszt kredytu nie jest równoznaczny z całkowitą kwotą kredytu. Pierwszy to nic innego jak łączny koszt zaciągnięcia zobowiązania, czyli wliczający wszystkie niezbędne opłaty ze strony kredytobiorcy. Kwota kredytu w wyrażeniu całkowitym to inaczej gotówka, jaką faktycznie otrzyma klient (bez doliczania kredytowanych kosztów).

Niektóre banki oferują tak zwane wakacje kredytowe, które pozwalają odroczyć termin spłaty kolejnej raty za kredyt. Przed skorzystaniem z takiej oferty warto jednak upewnić się, że nie wiążą się z nią żadne dodatkowe, ukryte koszty.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania, czyli właśnie RRSO to obowiązkowy wskaźnik, jaki musi podać bank prezentując swoje oferty kredytu gotówkowego. Jest to również ważna informacja dokładnie określająca, czy bankowa pożyczka gotówkowa jest faktycznie opłacalna.

RRSO musi uwzględniać absolutnie wszystkie koszty ponoszone przez klienta przy kredycie konsumenckim. Wylicza więc oprocentowanie kredytu gotówkowego, koszty prowizji i odsetek oraz ewentualnego ubezpieczenia. Na to, jak wysoka będzie rzeczywista roczna stopa oprocentowania wpływa ma również ilość rat, a dokładniej czas spłaty zadłużenia.

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego

W przypadku kredytów gotówkowych ubezpieczenie jest dodatkowym, nieobowiązkowym produktem bankowym, którego wykupienie warto jednak rozważyć przy wyższej kwocie zadłużenia. Dlaczego? Ponieważ taka polisa zabezpiecza interesy tak klienta, jak i banku w przypadku jakichkolwiek zdarzeń losowych mogących wpływać na możliwości spłaty zadłużenia.

Mowa o takich sytuacjach, jak utrata pracy czy chociażby pogorszenie stanu zdrowia, które może odbić się na możliwości dalszej pracy. W najgorszym przypadku ubezpieczenie zapewnia rodzinie możliwość spłaty zobowiązania także w przypadku śmierci kredytobiorcy.

Jak długo trzeba czekać na decyzję kredytową?

Pożyczkę gotówkową udzielaną przez bank można uzyskać niemal od ręki - chociażby decydując się na ofertę online. Wówczas, po rozmowie telefonicznej z konsultantem, decyzja kredytowa może zostać podjęta w przeciągu kilkudziesięciu minut. Czas może znacznie się wydłużyć w przypadku kredytów gotówkowych na wysokie kwoty, ponieważ bank musi skrupulatnie zweryfikować Twoje możliwości oraz dostarczoną dokumentację.

Standardowo, gdy kredyt gotówkowy nie przekracza 10 tysięcy złotych, istnieje duża szansa na uzyskanie zgody tego samego dnia. Maksymalnie podjęcie decyzji może zająć bankowi do kilku dni roboczych.

Po jakim czasie od pozytywnej decyzji kredytowej, środki są przelewane na konto?

Będąc klientem banku, w którym starasz się o kredyt gotówkowy, możesz liczyć na przelanie środków nawet w ciągu kilkunastu minut od otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej. Jeśli natomiast przelew ma być wykonany na konto w innym banku pieniądze powinny dotrzeć najpóźniej następnego dnia roboczego po pozytywnej weryfikacji.

przelew środków z kredytu gotówkowego

W najlepszym wypadku możesz wziąć kredyt gotówkowy i otrzymać pieniądze nawet w przeciągu jednego dnia roboczego.

Czy mogę połączyć kilka kredytów w jeden, tak aby płacić jedną ratę?

Masz kilka kredytów gotówkowych i co miesiąc spłacasz wiele rat o różnej wysokości? Może łącznie ich koszt jest dla Ciebie za duży? Rozwiązaniem jest połączenie kilku kredytów w jeden za pomocą procesu zwanego konsolidacją.

konsolidacyjne kredyty gotówkowe

Jakie korzyści wiążą się z konsolidacyjnym kredytem gotówkowym? Przede wszystkim Twoje dotychczasowe zobowiązania zostają połączone w taki sposób, że zamiast kilku rat będziesz płacić tylko jedną, w dodatku często niższą aniżeli łączny koszt dotychczasowych zobowiązań. Do tego wiele banków pozwala na to, by kwotę kredytu powiększyć o dodatkowe środki na dowolny cel. Kwota do spłaty nadal pozostanie dla Ciebie korzystna i wygodna.

Także w przypadku kredytów konsolidacyjnych można wykorzystać kalkulator kredytu gotówkowego czy też sprawdzić ranking kredytów. W ten sposób łatwiej będzie ocenić, która instytucja zapewni najlepszy kredyt gotówkowy o takim charakterze.

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego - czy to się opłaca?

W ogólnym rozrachunku wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego może okazać się dla kredytobiorcy bardzo opłacalna. Może do niej doprowadzić regularna nadpłata kredytu gotówkowego lub też klient może uiścić jednorazowo brakującą kwotę. W ten sposób skraca się okres ratalny, a więc także ogranicza naliczanie odsetek.

Niektóre banki mogą w swoich umowach kredytowych zawarować dodatkową prowizję za wcześniejszą spłatę. Nie powinna ona jednak przekraczać około 3 procent kapitału, jest to więc kwota niezbyt wygórowana.

Ranking kredytów gotówkowych - jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy

Szukasz najtańszych możliwych bankowych pożyczek gotówkowych? Nie wiesz, jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy? A może interesuje Cię pożyczka gotówkowa online? Właśnie w takich sytuacjach świetnie sprawdzi się ranking kredytów gotówkowych, który pozwala szybko sprawdzić dostępne oferty. Bez trudu porównasz maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego i sprawdzisz, jaka będzie ostateczna kwota do spłaty.

Ranking kredytów gotówkowych jest aktualizowany w sposób bieżący, więc dzięki niemu o dowolnej porze dnia i nocy odnajdziesz tani kredyt gotówkowy na preferencyjnych dla siebie warunkach.

Pożyczka gotówkowa do 24 m-cy

PKO Bank Polski

 • RRSO 7,45%
 • Okres kredytowania od 2 do 24 miesięcy
 • Umowa w kwocie od 1 500 do 200 000 zł
 • oferta dla osób, które nie zaciągnęły pożyczki lub kredytu w PKO Banku Polskim
Złóż wniosek Warunki

Pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów

PKO Bank Polski

 • 0% prowizji
 • nie musisz mieć konta w PKO Banku Polskim
 • bez konieczności kontaktu z pracownikiem Banku
 • potwierdzimy sami Twoje dane jeśli zrobisz przelew na 1 zł
 • umowę w kwocie do 5600 zł podpiszesz online
 • RRSO 7,45%
Złóż wniosek Warunki

Pożyczka Gotówkowa Online dla klientów Banku PKO BP

PKO Bank Polski

 • Prowizja malejąca wraz z wysokością pożyczki - sprawdź propozycję w serwisie internetowym iPKO lub aplikacji IKO
 • Wniosek dostępny 24h/7 dni w tygodniu
 • Szybka wypłata - dla wniosków w aplikacji IKO nawet w 30 sek. od momentu akceptacji umowy
 • Pożyczkę możesz otrzymać w 100% online w iPKO lub IKO
 • RRSO 12,90%
Złóż wniosek Warunki

Pierwsza pożyczka

Alior Bank

 • Poznaj pożyczkę dla początkujących, czyli tych, którzy nigdy nie brali w Alior Banku pożyczki lub kredytu konsolidacyjnego.
 • 0% prowizji
 • Stałe oprocentowanie: 5,9%
 • Kwota pożyczki do 10 000 zł
 • Okres spłaty od roku do 3 lat
 • RRSO 6,06%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie. Okres kredytowania od 12 miesięcy do 3 lat. Maksymalna kwota pożyczki wraz z kredytowanymi kosztami wynosi 10 000 zł. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy do 16.09.2021 r. nie posiadali w Alior Banku pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych (dotyczy to również pożyczek i kredytów przejętych przez Alior Bank). Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty pożyczki, daty wypłaty pożyczki, okresu kredytowania oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych dostępne są w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl.

Złóż wniosek Warunki

Pożyczka Zaratka

Kasa Stefczyka

 • Mała rata, dużo możliwości!
 • RRSO 7,23% 1
 • Dopasuj kwotę pożyczki do swoich potrzeb, nawet 4 000 zł
 • Rata tylko 25 zł za każdy pożyczony 1000 zł
 • Prowizja 0 zł

1 Przykład reprezentatywny z dnia 01.07.2021 r. dla Pożyczki Zaratka: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł) wynosi 7%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 7,23%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 95,80 zł oraz ostatnia, 48. rata: 96,03 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4 598,63 zł, w tym odsetki: 598,63 zł.

Złóż wniosek Warunki

Pożyczka gotówkowa Fit

Kasa Stefczyka

 • pożyczka konsolidacyjna
 • RRSO 6,23%
 • 0% prowizji
Złóż wniosek Warunki

Pożyczka gotówkowa

Aion Bank

 • Pożyczka gotówkowa w 30 min od Aion Banku
 • w 100% zdalny proces
 • od 500 do 90 000 PLN
 • po akceptacji wniosku i wskazaniu konta do przelewu w Aion Banku pieniądze na koncie w 30 min
 • do 5 500 PLN bez prowizji
 • RRSO 10,90%
 • Przykład reprezentatywny dla pożyczki:
  Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa (RRSO) wynosi (10,90%), całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 20 000 PLN, całkowita kwota do zapłaty 25 709,52 PLN, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt pożyczki 5 709,52 PLN (w tym prowizja 8%, odsetki 4 109,52 PLN), 60 miesięcznych rat równych po 429,75 PLN. Kalkulacja na dzień 08.09.2021

  Złóż wniosek Warunki

  Kredyt gotówkowy online

  Santander Consumer Bank

  • pieniądze nawet w 24h
  • do 30.000 zł bez wychodzenia z domu
  • raty do 60 miesięcy
  • atrakcyjne warunki cenowe i gwarancja stałego oprocentowania
  • RRSO 22,28% 1

  1 Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 07.07.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , całkowity koszt kredytu: 1715,26 zł obejmuje: prowizję: 1023,37 zł, odsetki: 691,89 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 22,28%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5000 zł; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 6715,26 zł; wysokość 35 miesięcznych równych rat 186,54 zł, ostatnia rata w wysokości 186,36 zł.

  Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

  Złóż wniosek Warunki

  Pożyczka z mikrokosztami

  Alior Bank

  • Promocja do 30.11.2021: każdy Klient otrzyma gratis dostęp do usługi Alert BIK na okres 12-u miesięcy
  • Tylko 6 zł – średni miesięczny koszt pożyczki za każdy pożyczony 1000 zł
  • Kwota do 70 000 zł
  • Okres kredytowania od 4 do 5 lat
  • RRSO 13,68%

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki z Mikrokosztami VI wynosi 13,68%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 15 400 zł; całkowita kwota do zapłaty: 20 481,66 zł; oprocentowanie stałe: 6,67%; całkowity koszt pożyczki: 5081,66 zł, w tym prowizja: 2202,20 zł (14,3%), odsetki: 2879,46 zł; 55 miesięcznych rat, w tym 54 równe raty w wysokości 372,40 zł, ostatnia rata: 372,06 zł. Kalkulacja została dokonana na 16.04.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

  Maksymalna kwota pożyczki wraz z kredytowanymi kosztami wynosi 70 000 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty pożyczki, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl.

  Złóż wniosek Warunki

  Pożyczka Gotówkowa Pekao S.A.!

  Bank Pekao

  • Pożyczka Gotówkowa - oprocentowanie TYLKO 6%
  • do 200 000 zł
  • spłata do 10 lat
  • na dowolny cel
  • Pieniądze nawet w 1 dzień od podpisania umowy w oddziale
  • Oferta dla nowych klientów ważna do 31.12.2021 r.
  • RRSO 8,97%

  Oferta specjalna obowiązuje do 31.12.2021 r. i dotyczy Pożyczki Ekspresowej. Z preferencyjnych warunków cenowych mogą skorzystać nowi klienci (nie posiadający jakichkolwiek czynnych produktów/ umów z Bankiem Pekao S.A. na dzień złożenia wniosku o pożyczkę), którzy w okresie obowiązywania oferty złożą formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej ofercie specjalnej. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao S.A.

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 8,97% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 9811,00 zł, pożyczka zaciągnięta na 38 miesięcy, oprocentowanie zmienne 6,00% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 1 435,86 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 408,79 zł (4,00%), odsetki 1 027,07 zł), całkowita kwota do zapłaty 11 246,86 zł płatna w 37 ratach miesięcznych po 295,97 zł, 38. rata wyrównująca 295,97 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 9811,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 22.06.2021 r.

  Pozostałe informacje dostępne w placówkach Banku oraz pod numerem infolinii 801 365 365 (opłata wg cennika operatora). Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po dokonaniu oceny zdolności kredytowej.

  Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 53/57, 00-844 Warszawa, wpisany do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000014843, NIP: 526-00-06-841, REGON: 000010205, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 262 470 034 zł.

  Złóż wniosek Warunki

  Kredyty gotówkowe

  Ekspert Bankier.pl

  • bezpłatnie dopasujemy dla Ciebie najlepszą ofertę
  • także kredyty bez zaświadczeń, zabezpieczeń i na oświadczenie
  • gotówka na dowolny cel
  • minimum formalności
  Złóż wniosek Warunki

  Kredyt gotówkowy

  Ekspert Bankier.pl

  • porozmawiaj z konsultantem aby dobrać kredyt lub pożyczkę do swojej sytuacji finansowej
  • także kredyty bez zaświadczeń, zabezpieczeń i na oświadczenie
  • gotówka na dowolny cel
  • minimum formalności
  Złóż wniosek Warunki

  Pożyczka gotówkowa

  PKO Bank Polski

  • Umowa w kwocie od 1500 zł
  • Spłata nawet do 96 miesięcy
  • Nie musisz posiadać konta w PKO Banku Polskim
  • RRSO 14,32%
  Złóż wniosek Warunki

  Pożyczka gotówkowa

  Citi Handlowy

  • Gotówka do 150 tys. zł na dowolny cel
  • Wygodny, długi okres kredytowania nawet do 8 lat
  • Wypełnienie wniosku online zajmuje zaledwie kilka minut
  • RRSO 9,59% dla przykładu reprezentatywnego

  PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY DLA POŻYCZKI GOTÓWKOWEJ ONLINE
  Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online dla nowych klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 27 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 33 787,22 zł, oprocentowanie zmienne 6,99%, całkowity koszt pożyczki 6 787,22 zł (w tym: prowizja 1 444,50 zł, odsetki 5 342,72 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 59 miesięcznych równych rat w wysokości 563,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 570,22 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05 lipca 2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

  Złóż wniosek Warunki

  Kredyt gotówkowy

  Getin Bank

  • Prowizja 0%
  • Okres kredytowania do 10 lat
  • RRSO 7,4%

  Nota Prawna:
  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 36 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 46 061,40 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 9 261,40 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 9 261,40 zł), 77 miesięcznych rat równych w wysokości po 598,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 02.11.2020r. na reprezentatywnym przykładzie. Oferta skierowana do osób, które uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie/o dzieło, które w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nie posiadały relacji kredytowej z Getin Noble Bankiem S.A. (zwany dalej „Bank”), posiadają lub założą Konto Proste Zasady, zapewnią co miesięczny wpływ na konto min. 1500 zł i min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub Blik w miesiącu, zalogują się co najmniej 1 raz do bankowości internetowej lub mobilnej (w ciągu miesiąca od zawarcia umowy kredytu) oraz mają wyrażone lub wyrażą dla Banku zgody marketingowe (w tym na sms, e-mail i telefon).

  Prowadzenie Konta Proste Zasady to prowadzenie rachunku płatniczego. Szczegółowe warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, dostępne są w placówkach Banku i na getinbank.pl

  Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione jest od wyniku badania i oceny zdolności kredytowej.

  Złóż wniosek Warunki

  Kredyt gotówkowy BNP Paribas do 200 000 zł

  Bank BNP Paribas S.A.

  • Weź kredyt gotówkowy do 200 000 zł
  • Okres kredytowania do 10 latł
  • Kredyt na dowolny cel
  • RRSO 11,01%1

  1Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 20.10.2021 r. wynosi 11,01 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32 000 zł. Całkowita kwota do zapłaty 44 970,79 zł oprocentowanie stałe 7,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu 12 970,79 zł (prowizja 2560 zł; odsetki 10 410,79 zł) 82 miesięczne raty (81 po 548,43 zł i jedna 547,96 zł).

  Złóż wniosek Warunki

  Kredyt BNP Paribas na zielone zmiany

  Bank BNP Paribas S.A.

  • Weź kredyt na zielone zmiany
  • Prowizja 0%
  • Kredyt od 1000 do 200 tys. zł
  • Stała rata
  • RRSO 8,29%(1)

  (1) Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego Kredytu na zielone zmiany na 20.10.2021 r. wynosi 8,29 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 24 000 zł. Całkowita kwota do zapłaty 29 378,87 zł,. Oprocentowanie stałe 7,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu 5378,87 zł (prowizja 0 zł; odsetki 5378,87 zł) 62 miesięczne raty (61 rat po 473,85 i jedna 474,02 zł).

  Złóż wniosek Warunki

  Pożyczka Internetowa

  Alior Bank

  • Promocja do 30.11.2021: każdy Klient otrzyma gratis dostęp do usługi Alert BIK na okres 12-u miesięcy
  • Wysoka kwota – nawet do 200 000 zł
  • Długi okres kredytowania - do 10 lat
  • Ubezpieczenie na wypadek utraty pracy i NNW dla kredytów od 70 000 zł
  • RRSO 9,02%

  Oferta dla klientów bez pożyczek, kredytów konsolidacyjnych w Alior Banku

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pożyczki internetowej” wynosi 9,02%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 19 442 zł, całkowita kwota do zapłaty: 23 240,79 zł, oprocentowanie zmienne: 7,19%, całkowity koszt pożyczki: 3798,79 zł (w tym prowizja: 583,26 zł (3%), odsetki: 3215,53 zł), 50 miesięcznych rat (w tym 49 równych rat w wysokości 464,82 zł, ostatnia rata: 464,61 zł). Kalkulacja została dokonana na 15.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

  Okres kredytowania od 3 miesięcy do 10 lat. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy 8.03.2021 r. nie posiadali w Alior Banku pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych oraz przesłali dane kontaktowe przez internetowy formularz banku.

  Dla kwoty pożyczki powyżej 70 000 zł Alior Bank wymaga zabezpieczenia pożyczki w formie cesji z umowy ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i NNW. Zawarcie umowy ubezpieczenia w Alior Banku jest dobrowolne. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

  Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, kwoty pożyczki, daty wypłaty pożyczki, okresu kredytowania oraz daty płatności pierwszej raty.

  Ubezpieczenie na wypadek utraty pracy i NNW z PZU SA – ochrona trwa w okresie obowiązywania umowy pożyczki, ale nie dłużej niż 60 miesięcy, a miesięczne świadczenie z tytułu utraty pracy przysługuje, o ile utrata pracy nastąpiła nie wcześniej niż 61. dnia od daty zawarcia umowy ubezpieczenia. Ochrona trwa także po przedterminowej całkowitej spłacie pożyczki, o ile nie zostanie zgłoszona rezygnacja z ubezpieczenia. Bank jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do rejestru w KNF i działającym na rzecz wielu ubezpieczycieli.

  Szczegóły oferty, Taryfa opłat i prowizji, ogólne warunki ubezpieczenia dla kredytobiorców, pełnomocnictwo agenta, karty produktu oraz dokumenty zawierające informacje o produkcie ubezpieczeniowym są dostępne w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl.

  Złóż wniosek Warunki

  Pożyczka Stabilna

  Alior Bank

  • Gwarancja stałej raty – nawet przez 5 lat
  • Kwota pożyczki do 70 tys. zł
  • Okres spłaty do 5 lat
  • Na dowolny cel
  • RRSO 10,85%

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Stabilnej wynosi 10,85%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 10 838 zł; całkowita kwota do zapłaty: 13 440,89 zł; oprocentowanie stałe: 7%; całkowity koszt pożyczki: 2602,89 zł, w tym prowizja: 758,66 zł (7%), odsetki: 1844,23 zł; 51 miesięcznych rat, w tym 50 równych rat w wysokości 263,55 zł, ostatnia rata: 263,39 zł. Kalkulacja została dokonana na 15.09.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.
  Maksymalna kwota pożyczki wraz z kredytowanymi kosztami wynosi 70 000 zł. Okres kredytowania: od 3 miesięcy do 5 lat. Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty pożyczki, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl.

  Złóż wniosek Warunki

  Pożyczka na Szóstkę

  Bank Pekao

  • 0% prowizji
  • oprocentowanie 6%
  • do 10 000 zł
  • okres kredytowania do 8 lat1
  • RRSO 6,15%

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 6,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3002 zł, pożyczka zaciągnięta na 21 miesięcy, oprocentowanie zmienne 6,00% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 167,76 zł (w tym: odsetki 167,76 zł), całkowita kwota do zapłaty 3169,76 zł, płatna w 20 ratach miesięcznych po 150,95 zł, 21. rata wyrównująca 150,76 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 3002 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 30.07.2021 r.

  1 Dla pożyczek od 1000 zł do 2999 zł okres spłaty wynosi 1-3 lata, dla pożyczek od 3000 zł do 10 000 zł okres spłaty wynosi do 8 lat. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po ocenie zdolności kredytowej. Pozostałe informacje dostępne są w oddziałach banku oraz na pekao.com.pl. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Pożyczkodawcą jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna.

  Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 53/57, 00-844 Warszawa, wpisany do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000014843, NIP: 526-00-06-841, REGON: 000010205, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 262 470 034 zł.

  Złóż wniosek Warunki

  Kredyt dla Ciebie

  Credit Agricole Bank Polska

  • Tak się składa, że bez prowizji
  • oprocentowanie stałe 7,19%
  • prowizja 0%
  • RRSO 7,43%
  Złóż wniosek Warunki

  Kredyt gotówkowy SKOK Chmielewskiego na platformie Bancovo.pl

  SKOK Chmielewskiego

  • Maksymalna kwota kredytu: 100 000 zł
  • Maksymalny okres kredytowania 120 miesięcy
  • Szybki proces udzielania pożyczek bez zbędnych formalności
  • RRSO: 9,59%
  Złóż wniosek Warunki

  Mistrzowski Kredyt Gotówkowy

  Santander Consumer Bank

  • Na dowolny cel
  • RRSO 10,33% 1
  • Wypełnij formularz
  • Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie
  • W celu usprawnienia obsługi przygotuj wcześniej swój dowód osobisty

  1 Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , całkowity koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,33%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.

  Propozycja dotyczy Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego z wnioskowaną kwotą od 10 000 zł do 100 000 zł. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu gotówkowego z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. Szczegóły sprawdź w oddziałach Banku lub na www.santanderconsumer.pl.

  Złóż wniosek Warunki